THD12-4813WI
Wekton
THD12-4813WI RSS 143.91 143.91 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
THD12-4813WI
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Zmiana ceny:
+844% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
15.25
Przetwornik DC/DC 12W Wej: 18-75V Wyj: 15V 0,8A THT