TXLN960-148
TME
RSS 1753.93 1753.93 1425.96 + VAT
MPN:
TXLN 960-148
Kod:
TXLN960-148
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 960W; 48VDC; 20A