K1206 1uF X7R 16V 10% REEL (CC1206KKX7R7BB105)
SOS electronic
K1206 1uF X7R 16V 10% REEL (CC1206KKX7R7BB105) RSS 0.09 0.09 x 3000
MPN:
CC1206KKX7R7BB105
Kod:
117390
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kondensator ceramiczny SMD 1206 1000nF