K1206 0,1uF X7R 50V 10% REEL (CC1206KRX7R9BB104)
SOS electronic
K1206 0,1uF X7R 50V 10% REEL (CC1206KRX7R9BB104) RSS 0.04 0.04 x 4000
MPN:
CC1206KRX7R9BB104
Kod:
117309
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kondensator ceramiczny SMD 1206 100nF