K1206 4700pF X7R 50V 10% REEL (CC1206KRX7R9BB472)
SOS electronic
K1206 4700pF X7R 50V 10% REEL (CC1206KRX7R9BB472) RSS 0.11 0.11 x 4000
MPN:
CC1206KRX7R9BB472
Kod:
117301
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.35% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
0.11
Kondensator ceramiczny SMD 1206 4,7nF