RACM65-15S/OF-ST
TME
RACM65-15S/OF-ST RSS 449.21 449.21 365.21 + VAT
MPN:
RACM65-15S/OF-ST
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
451.89
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 15VDC; 4,33A