RACM65-48S/OF
TME
RACM65-48S/OF RSS 375.25 375.25 305.08 + VAT
MPN:
RACM65-48S/OF
Zmiana ceny:
-0.17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
375.88
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 48VDC; 1,36A