RACM65-05S/OF-ST
TME
RACM65-05S/OF-ST RSS 480.72 480.72 390.83 + VAT
MPN:
RACM65-05S/OF-ST
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
478.67
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 5VDC; 10A