RACM65-12S/OF-ST
TME
RACM65-12S/OF-ST RSS 449.96 449.96 365.82 + VAT
MPN:
RACM65-12S/OF-ST
Zmiana ceny:
-1.21% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
455.47
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 12VDC; 5,42A