ECWFA2J124JQ
TME
RSS 0.83 0.83 x 3000
MPN:
ECWFA2J124JQ
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Zmiana ceny:
+8% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.77
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,12uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm