Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 80W, 12VDC, 6,7A, 85÷264VAC TIB 080-112EX
TIM SA
Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 80W, 12VDC, 6,7A, 85÷264VAC TIB 080-112EX RSS 616.92 616.92 501.56 + VAT
MPN:
TIB 080-112EX
Kod:
Producent:
TRACO POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.41% (17.03.2026)
Poprzednia cena:
596.59
Producent: TRACO POWER Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: na szynę DIN Moc: 80W Napięcie zasilania: 85...264V AC Liczba wyjść: 1 Napięcie wyjściowe: 12V DC Prąd wyjściowy: 6,7A Temperatura pracy: -40...70°C Sprawność: 88% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP Wymiary zewnętrzne: 32x114,2x98,6mm Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Seria producenta: TIB Zakres napięć wyjściowych: 11,8...15V DC Zgodność z normą: ATEX / IECEx Montaż: na szynę DIN Funkcje dodatkowe: PFC aktywne