SJK-6LC-32.768-6-10-40-C - Rezonatory
Maritex
SJK-6LC-32.768-6-10-40-C - Rezonatory RSS 1.97 1.97 1.60 + VAT
MPN:
SJK-6LC-32.768-6-10-40-C
Kod:
7c6048
Producent:
SJK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 500+ 1500+ 2000+
Rezonator kwarcowy SMD; 32.768kHz; 10ppm; 6pF