SJK-6K8-40.00k-12.5-20-40-B - Rezonatory
Maritex
SJK-6K8-40.00k-12.5-20-40-B - Rezonatory RSS 0.82 0.82 0.67 + VAT
MPN:
SJK-6K8-40.00k-12.5-20-40-B
Kod:
6fe214
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 500+ 1000+ 2000+
Rezonator kwarcowy SMD; 40kHz; 20ppm; 12.5pF