SJK-6K8-32.768-12.5-20-40-B - Rezonatory
Maritex
SJK-6K8-32.768-12.5-20-40-B - Rezonatory RSS 0.76 0.76 0.62 + VAT
MPN:
SJK-6K8-32.768-12.5-20-40-B
Kod:
01bef0
Producent:
SJK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+ 2000+
Rezonator kwarcowy SMD; 32.768kHz; 20ppm; 12.5pF