THD12-4809
TME
RSS 152.77 152.77 124.20 + VAT
MPN:
THD 12-4809
Kod:
THD12-4809
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
154.50
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 2,5VDC; Iwyj: 3,5A