MHB100-48S12 - Przetwornice DC/DC
Maritex
MHB100-48S12 - Przetwornice DC/DC RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
MHB100-48S12
Kod:
79c2f5
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 100W; 12V; 8.3A; 36-75VDC