MHB100-24S24
TME
RSS
321.03
261.00 + VAT
- MPN:
- MHB100-24S24
- Zmiana ceny:
- -3.88% (19.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla mhb100
Przetwornica: DC/DC; 100W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 4,17A