Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RACM65-15S Obudowa Recom 15V 0.15 W 264V
RS Components
Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RACM65-15S Obudowa Recom 15V 0.15 W 264V RSS 623.05 623.05 506.54 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RACM65-15S
Kod:
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (12.04.2026)