Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RACM65-48S Obudowa Recom 48V 0.15 W 264V
RS Components
Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RACM65-48S Obudowa Recom 48V 0.15 W 264V RSS 597.55 597.55 485.81 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RACM65-48S
Kod:
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (12.04.2026)