  1. BT134D-800D-LGE 0.90 x102
    Do sklepu »
    BT134D-800D-LGE
    Triak 4A 800V Igt=5mA SOT223
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    Obudowa:
    SOT223
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.35%
    Min. zamówienie:
    102 szt.
  2. BT134D-800D-LGE 3.64
    Do sklepu »
    BT134D-800D-LGE
    Triak; 800V; 4A; SOT223; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT134D-800D
    Obudowa:
    SOT223
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.82%