  1. GQM0335G2D7R9WB01J 0.28 x50000
    Do sklepu »
    GQM0335G2D7R9WB01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,9pF; 200V; X8G; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GQM0335G2D7R9WB01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.77%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D7R9WB01J 7.90 pF 200 V 1 szt. 0.91
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D7R9WB01J 7.90 pF 200 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 7,9 pF 200 V ...