  1. GRM0225C1C221JA02L 0.02 x40000
    Do sklepu »
    GRM0225C1C221JA02L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 220pF; 16V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM0225C1C221JA02L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.88%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
    80000+ szt.:
    0.02
    0.02
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM0225C1C221JA02L 220.00 pF 16 V 1 szt. 0.04
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM0225C1C221JA02L 220.00 pF 16 V 1 szt.
    MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 220 pF 16 V C0G ...