  1. GRM155R61H105ME05D MLCC, 0402, 1 µF, 50 V, X5R, ±20 0.13
    Do sklepu »
    GRM155R61H105ME05D MLCC, 0402, 1 µF, 50 V, X5R, ±20
    MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.5 mm) 1 µF 50 V X5R ( ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM155R61H105ME05D
    GTIN13:
    Dodany:
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61H105ME05D 1.00 µF 50 V 1 szt. 0.20
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61H105ME05D 1.00 µF 50 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1uF 50V X5R (EIA ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM155R61H105ME05D
    Dodany:
  3. GRM155R61H105ME05D 0.34 x10000
    GRM155R61H105ME05D
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 1uF 50V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    +1314%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  4. GRM155R61H105ME05D 0.40
    GRM155R61H105ME05D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X5R; ±20 ...
    TME
    GRM155R61H105ME05D
    Zmiana ceny:
    +33%