  1. GRM21BC8YA106KE11K 0.19 x10000
    Do sklepu »
    GRM21BC8YA106KE11K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 35V; X6S; ±10 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM21BC8YA106KE11K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.86%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.18
    0.17
    0.17
    0.16
    0.16
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM21BC8YA106KE11K 10.00 µF 35 V 1 szt. 0.48
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM21BC8YA106KE11K 10.00 µF 35 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 10uF 35V X6S ( ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM21BC8YA106KE11K
    Dodany:
  3. GRM21BC8YA106KE11K 0.65 x50
    GRM21BC8YA106KE11K
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 10uF 35V X6S ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -99%