  1. GRM21BR71A105KA01L 0.12 x3000
    Do sklepu »
    GRM21BR71A105KA01L
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 1uF 10V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.08%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
    6000+ szt.:
    0.12
    0.12
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71A105KA01L 1.00 µF 10 V 1 szt. 0.18
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71A105KA01L 1.00 µF 10 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 1uF 10V X7R ( ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM21BR71A105KA01L
    Dodany:
  3. GRM21BR71A105KA01L 0.34
    GRM21BR71A105KA01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 10V; X7R; ±10 ...
    TME
    MPN:
    GRM21BR71A105KA01L
    Zmiana ceny:
    -6%