    LQH32CN100K53L - Elementy
    Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQH32CN100K53L ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQH32CN100K53L
    Dodany:
    10+ szt.:
    0.89
    25+ szt.:
    0.80
    50+ szt.:
    0.73
    100+ szt.:
    0.66
    250+ szt.:
    0.58
    1000+ szt.:
    0.45
    2000+ szt.:
    0.40
    0.34
    0.29
  2. LQH32CN100K53L 0.94
    Do sklepu »
    LQH32CN100K53L
    Dławik: drutowy; SMD; 1210; 10uH; 450mA; R: 0,39 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQH32CN100K53L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
    10+ szt.:
    0.81
    25+ szt.:
    0.75
    50+ szt.:
    0.70
    100+ szt.:
    0.66
    250+ szt.:
    0.61
    0.53
    0.48
    0.44
    0.40
  3. LQH32CN100K53L 1.43 x52
    Do sklepu »
    LQH32CN100K53L
    Dławik drutowy SMD 1210 10uH 0,45A 0,39R 10%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    +1.04%