THD12-1212
TME
RSS 169.88 169.88 138.11 + VAT
MPN:
THD 12-1212
Kod:
THD12-1212
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
171.81
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1000mA