THD12-2421WI
TME
RSS 204.24 204.24 166.05 + VAT
MPN:
THD 12-2421WI
Kod:
THD12-2421WI
Zmiana ceny:
-0.12% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
204.48
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+ 30+ 50+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 5VDC; Uwyj2: -5VDC