THD12-4812WI
TME
THD12-4812WI RSS 180.58 180.58 146.81 + VAT
MPN:
THD 12-4812WI
Kod:
THD12-4812WI
Zmiana ceny:
-2.8% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
185.79
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1000mA