THD12-4813WI
TME
RSS 202.70 202.70 164.80 + VAT
MPN:
THD 12-4813WI
Kod:
THD12-4813WI
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.81% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
208.57
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 800mA