THD12-1212
Wekton
THD12-1212 RSS 202.49 202.49 164.63 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
THD12-1212
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (28.11.2025)
Poprzednia cena:
224.04
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przetwornik DC/DC 12W Wej: 9-18V Wyj: 12V 1A THT