THD12-2411
Wekton
THD12-2411 RSS 203.75 203.75 165.65 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
THD12-2411
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
184.93
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przetwornik DC/DC 12W Wej: 18-36V Wyj: 5,1V 2,4A THT