THD12-2412WI
Wekton
THD12-2412WI RSS 200.63 200.63 163.11 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
THD12-2412WI
Zmiana ceny:
-9% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
219.69
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przetwornik DC/DC 12W Wej: 9-36V Wyj: 12V 1A THT