THD12-2413WI
Wekton
THD12-2413WI RSS 177.12 177.12 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
THD12-2413WI
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Zmiana ceny:
+6% (04.12.2025)
Poprzednia cena:
167.28
Ilość [ x szt]: 20+
Przetwornik DC/DC 12W Wej: 9-36V Wyj: 15V 0,8A THT