THD12-4811WI
Wekton
THD12-4811WI RSS 202.36 202.36 164.52 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
THD12-4811WI
Zmiana ceny:
-1.4% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
205.24
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przetwornik DC/DC 12W Wej: 18-75V Wyj: 5,1V 2,4A THT