MHB100-48S24 - Przetwornice DC/DC
Maritex
MHB100-48S24 - Przetwornice DC/DC RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
MHB100-48S24
Kod:
1ca007
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 100W; 24V; 4.17A; 36-75VDC