    Stycznik Mocy 4P 115 A Ac1 Cewka 48 Vac 50/60 Hz Bf80t4a048
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.85%
  3. Stycznik mocy 4P 115 A AC1 cewka 48 VAC 50/60 Hz BF80T4A048 1135.51
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 4-polowy 115 A AC1, 80 A AC3 Cewka ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF80T4A048
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    Do sklepu »
    BF80T4A048
    Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 48VAC; 80A; na szynę ...
    TME
    MPN:
    BF80T4A048
    +0.43%