TMR12-2415WI
TME
TMR12-2415WI RSS 139.32 139.32 113.27 + VAT
MPN:
TMR 12-2415WI
Kod:
TMR12-2415WI
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
140.91
Ilość [ x szt]: 100+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 500mA