TMR12-4815WI
TME
TMR12-4815WI RSS 141.67 141.67 115.18 + VAT
MPN:
TMR 12-4815WI
Kod:
TMR12-4815WI
Zmiana ceny:
+0.55% (28.02.2026)
Poprzednia cena:
140.90
Ilość [ x szt]: 100+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 500mA