TMR12-4812WI
TME
TMR12-4812WI RSS 148.02 148.02 120.34 + VAT
MPN:
TMR 12-4812WI
Kod:
TMR12-4812WI
Zmiana ceny:
+1.02% (01.04.2026)
Poprzednia cena:
146.53
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 200+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1000mA