TMR12-1212WI
TME
TMR12-1212WI RSS 142.10 142.10 115.53 + VAT
MPN:
TMR 12-1212WI
Kod:
TMR12-1212WI
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.02% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
146.53
Ilość [ x szt]: 100+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 4,5÷18VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1000mA