TMR12-2413WI
TME
TMR12-2413WI RSS 146.44 146.44 119.06 + VAT
MPN:
TMR 12-2413WI
Kod:
TMR12-2413WI
Zmiana ceny:
+4.75% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
139.80
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 200+ 250+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 800mA