TMR12-1213WI
TME
TMR12-1213WI RSS 143.68 143.68 116.81 + VAT
MPN:
TMR 12-1213WI
Kod:
TMR12-1213WI
Zmiana ceny:
+1.54% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
141.50
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 200+ 250+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 4,5÷18VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 800mA